Boleslav začne v pohárové Evropě proti islandskému Thóru Akureyri

vydáno 13. července v 06:59
 

Mladá Boleslav (fil) Fotbalisté Mladé Boleslavi se ve 2. předkole Evropské ligy utkají s islandským klubem Thór Akureyri. Rozhodly o tom čtvrteční odvety 1. předkola soutěže. Thór porazil jasně 5:1 Bohemians FC, s nimiž hrál první zápas v Dublinu bez branek.

Boleslav začne v pohárové Evropě proti islandskému Thóru Akureyri

Ilustrační foto M. Filip 

Hlavním strůjcem úspěchu Thóru ve městě Akureyri se stal hattricku Sigurdur Kristjánsson. Mladý islandský útočník se prosadil ve 36., 73. a 93. minutě. Další gól domácích vstřelil Orri Hjaltalin a bohužel do vlastní branky zamířil hráč Bohemians David Scully.

Sestava Thóru: Rajkovič - Funicello, Andri Albertsson, Atli Albertsson (76. Olafsson), Aevarsson (79. Strömberg) - Hannesson (88. Rosbergsson), Jónsson, Hjaltalin, Vrenko, Hjaltason - Kristjánsson.

Mladoboleslavští začnou dvojzápas na svém hřišti ve čtvrtek 19. července. O týden později pak nastoupí venku. Vedení boleslavského klubu připravuje pro fanoušky zájezd k odvetnému utkání do města na severním pobřeží Islandu. Přesnější informace o podmínkách výpravy do fotbalově netradiční destinace (včetně ceny) se dozvědí na klubovém webu ve chvíli, jakmile budou definitivně dojednány.

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS