Boleslav znovu posiluje útočné řady, pomoci by ji měl Václav Ondřejka

vydáno 9. července v 16:17
 

Mladá Boleslav (fil) Nejčerstvějším rozšířením mladoboleslavského fotbalového prvoligového kádru je příchod Václava Ondřejky na hostování ze Slovácka, který se dnes přidal k novým spoluhráčům, jenž se připravují v rakouském Kaprunu.

Boleslav znovu posiluje útočné řady, pomoci by ji měl Václav Ondřejka

Ilustrace FotoBolka.cz

Čtyřiadvacetiletý útočník Václav Ondřejka přichází ze Slovácka do FK Mladá Boleslav na roční hostování s opcí. „Hned po podpisu smlouvy odcestoval Ondřejka do Kaprunu, aby se připojil ke Koubkovu týmu a zapojil se hned do přípravy," uvedl manažer komunikace FK Mladá Boleslav Jiří Koros. 

Václav Ondřejka pochází z Březové, což je ves na pomezí Česka a Slovenska. Absolvoval fotbalovou akademii v Uherském Hradišti  a jako odchovanec klubu 1. FC Slovácko poprvé naskočil do Gambrinus ligy v jarní sezoně roku 2007, kdy mu bylo devatenáct let. Tehdy se v áčku Slovácka na první pokus neuchytil. Hrál proto za rezervní tým a hostoval v Kroměříži, než se v roce 2009 do kádru prvního mužstva Slovácka konečně propracoval. 

V současnosti již má na svém kontě 76 startů a 12 gólů v Gambrinus lize. Z nich třetinu nasázel do mladoboleslavské branky. V ročníku 2009-10 se do ní trefil dvakrát, poprvé na podzim a podruhé na jaře. V následujícím ročníku 2010-11 tento kousek zopakoval, opět se proti Boleslavi střelecky prosadil v podzimním i jarním utkání. V ročníku 2011-12 už vyšel překvapivě naprázdno, i když na podzim i na jaře proti Boleslavi hrál.

 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS