Reklama
 
 


Boleslavská fotbalová rezerva předčasně vyhrála Vyšehrad Cup

vydáno 12. února v 16:45
 

Mladá Boleslav (fil) Rezerva FK Mladá Boleslav se stala se ziskem 18 bodů a náskokem 8 bodů nad druhými Kunicemi předčasným vítězem Vyšehrad Cupu v Praze, když v sobotu odpoledne porazila béčko Bohemians 1905 poměrem 4:1. Svěřenci trenéra Milana Pechance loni obsadili na turnaji předposlední jedenácté místo.

Boleslavská fotbalová rezerva předčasně vyhrála Vyšehrad Cup

Ilustrační foto M. Filip 

Mladá Boleslav patří mezi tradiční účastníky turnaje.„Nemáme to daleko a možnost konfrontace s týmy třetí ligy a divize nám vyhovuje.  Oproti předchozím ročníkům tady některé týmy chyběly, ale zkoušíme juniory,“ říká vedoucí mužstva Michal Doležal.

Vyšehrad Cup už tradičně vyplňuje dlouhou zimní pauzu, co by kvalitní přípravný turnaj. Letošní ročník je na hřišti Slavoje Vyšehrad už v pořadí šestým. Mezi účastníky jsou 4 týmy z divize a ve stejném počtu z ČFL. Zcela novým týmem na turnaji je pouze Sokol Čížová, divizní nováček, jenž nahradil odstoupivší Votice.

Fotbalisté boleslavské rezervy zatím porazili dvěma brankami Haruzy 2:0 nejprve tým Kladna. Proti Loko Vltavímu se trefily Mach, Rozsíval a Horák. Horní Měcholupy přehrála Boleslav 4:2. Trefili se Rozsíval, Mach, Kozma a Šťastný. Domácí Slavoj Vyšehrad Boleslavští přestříleli 3:0 (Mehanovič 2, Mižič). V sobotu 11. února pak boleslavské béčko přehrálo Bohemians 1905 poměrem 4:1 (Rozsíval 2, Honc, Schubert). Příští sobotu už čeká boleslavské pouze duel s Kunicemi.

V šestileté historii tohoto zimního turnaje jsou Boleslavští pátým vítězem. Před nimi si trofej odvezli Slavia Praha"B" (2007), Sparta Praha"B" (2008), Viktoria Žižkov"B" (2009 a 2011) a FK Kunice (2010).

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
ReklamaReklama
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS