Boleslavské šlapky jsou v cíli svého putování - v Salzburgu (den poslední)

vydáno 9. srpna v 17:37
 

Cestu do Salzburgu z posledního kempu jsme zvládli ve velmi svižném tempu. Vzdálenost 43 km jsme ujeli za necelé dvě hodiny jízdy, hnal nás hlad a vidina, že budeme moci konečně slézt ze sedla.

Boleslavské šlapky jsou v cíli svého putování - v Salzburgu (den poslední)

Boleslavské šlapky v cíli své jízdy. Foto: L. Rambousek 

V Salzburgu jsme zamířili do historického centra, kde jsme se přes davy turistů, hlavně Japonců a Američanů, prodrali k budově historické radnice. Uvítání neproběhlo dle našich představ, ale mezi turisty jsme v týmových dresech budili pozornost. Ubytovali jsme se v mezinárodním hostelu v "mixed room" což znamenalo "hluchoněmou" Korejku a Japonce na pokoji, kteří ovšem o návštěvu památek Mladé Boleslavi neprojevili velký zájem, přestože členové oddílu prokázali základní znalost japonštiny.

Poslední večer proběhl tradičně v duchu vyhodnocení úspěchů výpravy. Téměř 500 km v době čtyř a půl dne…vše za námi a můžeme se těšit na další velkou cestu příští rok. Děkujeme všem příznivcům za podporu, pokud chcete vidět fotogalerii z cesty či se a námi vydat na další výpravu navštivte web www.boleslavskyslapky.cz. 

LUBOŠ RAMBOUSEK

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS