Češi nepřestávají sázet na výsledky zápasů fotbalového Eura

vydáno 26. června v 17:15
 

Mladá Boleslav (fil) Sázkové kanceláře prožívají v těchto dnech jeden z vrcholů letošního roku. Fotbalové Euro přitáhlo české sázkaře tak, že sázky převýšily poslední takový turnaj v roce 2008 o zhruba čtvrtinu. Tvrdí to největší hráči na tomto trhu.

Češi nepřestávají sázet na výsledky zápasů fotbalového Eura

Loterie ilustrace: M. Filip 

Největším tahákem šampionátu z pohledu českého sportovního příznivce byl čtvrtfinálový duel Česko-Portugalsko. Není žádným tajemstvím, že většina sázejících uhodla postup Portugalska. Naopak největší výhrou pro sázkové kanceláře byl zatím duel Nizozemska a Dánska.

Jednou z nejkurióznějších sázek letošního šampionátu je zřejmě sázející, který podle mluvčího Tipsportu Lubomíra Ježka vsadil 450 tisíc korun na to, že se vítězi šampionátu stanou Nizozemci. Při kurzu 7:1 by si tento odvážlivec „vydělal“ úctyhodných 3,15 milionu korun. 

Sázky na ME 2012 má oproti ostatním loteriím své kouzlo a odpovídají tomu i zajímavé výhry. Podle mluvčího sázkové společnosti Fortuna Petra Šraina už byla během EURA na pobočkách této sázkové kanceláře vyplacena částka výhra 952 tisíc korun. „Jednalo se o sázku na tři zápasy: Dánsko-Německo, Chorvatsko-Španělsko a Itálie-Irsko. Celkový kurs na tiketu byl 3,81 a vklad činil 250 tisíc. Největší sázku na jednorázový vklad jsme přijali na zápas Španělsko-Irsko, šlo o 600 tisíc. Duel skončil podle předpokladů, a tak si majitel přišel asi na 750 tisíc korun. Kuriozitou letošního eura je jeden sázkař, který si vsadil na každý poločas všech vypsaných zápasů částku 20 korun, že nebude odpískán faul. Kurz je v tomto případě 500:1." 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS