Do prostor nad parkovacím domem se vrátí parčík se zelení

vydáno 5. března v 18:00
 

Mladá Boleslav (sup) Stavební firma CGM Czech pracuje již od minulého týdne na izolacích a zateplení střechy podzemního parkovacího domu na Staroměstském náměstí. Příprava by měla skončit do 11. března, poté bude následovat navážení zeminy a další příprava před sadovými úpravami.

Do prostor nad parkovacím domem se vrátí parčík se zelení

Foto: M. Filip  

Budoucí parčík je součástí areálu volnočasových aktivit, který město vybuduje s podporou dotací z evropských fondů.  Minulý týden také stavební firma CGM Czech předložila zástupcům města požadovaný aktualizovaný harmonogram, práce by měly podle něj skončit do závěru května. Firma rovněž připravuje technologickou místnost a v tomto týdnu byla zahájena činnost na provizorním podepření sklepních místností, které mají být součástí budovaného areálu.

Radnice již také nechala odvézt betonové bloky umístěné na kraji komunikací na náměstí. Ty měly za úkol chránit nově opravené pěší plochy v zimní době před nájezdem automobilů. Ochrana v podobě dřevěného plůtku a chvojí zůstává zatím na ploše fontány. Do provozu po zimní přestávce bude uvedena nejdříve v průběhu dubna.

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS