Golf Mladá Boleslav láká začínající golfisty. Začít můžete už za 299 korun

vydáno 14. února v 10:33
 

Michalovice (jik) Od roku 2010 prošlo rukama trenérů golfu v Mladé Boleslavi více než 250 nováčků, kteří se zapojili do projektu „HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT“. Za pouhých 299 Kč si každý z nich vyzkoušel tři padesátiminutové lekce, které jim poskytly možnost tento nádherný sport dostatečně poznat.

Golf Mladá Boleslav láká začínající golfisty. Začít můžete už za 299 korun

Každý pravý golfista už se těší na jaro, až bude moci opět provětrat svou golfovou výbavu. Foto J.Maceška

Vzhledem k tomu, že člověk je tvor soutěživý a stále chce překonávat svá dosažená maxima, která jsou v golfu snadno měřitelná, je celkem pochopitelné, že golf většinu z těchto lidí vtáhl do hry tak, že se mu nadále věnují. Jedním z důvodů je i dostupné členství v mladoboleslavském golfovém klubu. Členem se zde můžete stát již za tři tisíce korun, a když si dva připlatíte, získáte ještě roční neomezenou hrací kartu na devítijamkové hřiště, na kterém můžete hrát od rána do večera, jak často budete chtít a při svém golfovém rozjezdu si tak dostatečně vyhrajete.

Skvělou zprávou pro nové zájemce o golfovou hru je, že projekt „HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT“ bude v Mladé Boleslavi pokračovat i v letošním roce a krásu tohoto sportu tak zažije mnoho dalších. Pokud k nim chcete patřit i vy, přihlaste se sami, s přáteli či s rodinou a pojďte si golf ve třech lekcích vyzkoušet! Stačí vám k tomu pouhých 299 korun. Potřebné vybavení Vám v Michalovicích rádi zapůjčí.

Pokud máte jakékoli dotazy k lekcím golfu a nabídce členství, zasílejte je na mailovou adresu: recepce@golfmladaboleslav.cz

Vzimě se hraje na FSG simulátorech

V zimních měsících golfový areál v Michalovicích také nezahálí. Během uplynulého víkendu se tam konalo V. mistrovství klubu na FSG simulátorech ve hře na rány. Vítězem a mistrem GCMBM se stal Miloslav Pokorný, který zahrál v prvním kole 74 a ve druhém 84 ran.

Tento týden se v sobotu 18. a v neděli 19. 2. koná v Michalovicích již V. turnaj ze série Philips Indoor Tour 2012. Startuje se v 8:00, 12:00 a 16:00 hodin.

Pokud si chcete na simulátorech zahrát, můžete využít zvýhodněnou cenu nižší o 30 % každé úterý a čtvrtek od 8:00 do 13:00 hodin.

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS