Golf Mladá Boleslav připravil další ročník letního dětského campu

vydáno 18. června v 09:24
 

Mladá Boleslav (bro) Přemýšlíte, jak zabavit své děti o prázdninách? Nemáte ochotné hlídací babičky ani letní školky? Chcete ve svých dětech probudit lásku ke golfu? Spojte příjemné s užitečným a využijte nabídky Golfu Mladá Boleslav, který připravil další ročník dětského campu.

Golf Mladá Boleslav připravil další ročník letního dětského campu

Ilustrační foto M. Filip 

Golf Kids Camp je pětidenní zábava spojená s intenzivní  golfovou výukou pod vedením profesionálního trenéra. Camp je určen dětem ve věku od 6 do 16 let. „Vaše děti budou na Sand Martin´s Holes v kvalitní péči golfového profesionála s bohatými zkušenostmi s vedením golfových dětských tréninků. Po dobu celého roku mohou malí golfisté navštěvovat i dětské tréninky pořádané jedenkrát týdně pod vedením stejného profesionála. V rámci campu děti trénují a hrají nejen golf, ale i ostatní sporty, především kolektivní, pro rozvoj sportovního ducha v každém dítěti. Pro některé je tento camp i velmi dobrou šancí na přípravu ke složení zkoušky způsobilosti,“ říká za Golfový resort Mladá Boleslav Roman Svoboda. 

Golf Mladá Boleslav nabízí ideální podmínky pro trénink i hru na mistrovském hřišti. Veškeré cvičné plochy jsou přitom ošetřovány a stříhány dle stejných parametrů jako osmnáctijamkové hřiště. „Devítijamková akademie zahrnuje všechny nástrahy velkého hřiště, tedy bunkery, vodní překážky i outy.  Je tak odpovídajícím místem pro golfové začátky i průpravu během golfového dospívání,“ dodává Svoboda. 

Letní dětský camp se uskuteční v termínech 23. – 27. 7. 2012 a 20. – 24. 8. 2012. Podle propozic bude v celkové ceně  4 450 Kč pro členy campu zajištěno stravování (obědy, svačiny na hřiště, nápoje), skříňky na uskladnění holí a oblečení po dobu trvání campu, ceny do golfového turnaje, vstupy na hřiště a tréninkové míče. Přihlásit je možné adresovat přímo u Ondřeje Žatečky – tel: 605 363 114, či na emailu: zatecka.ondrej@golfmladaboleslav.cz. Uzávěrka přihlášek je do 3. července 2011.

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS