Juniorští florbalisté týmu Billy Boy převzali bronzové medaile

vydáno 4. května v 14:15
 

Mladá Boleslav (bro) Juniorští florbalisté týmu Billy Boy dnes převzali z rukou zástupců České florbalové unie a vedení města Mladá Boleslav medaile za své snažení v nejvyšší domácí soutěži. Nováčci se konkurence nijak nezalekli a naopak se jako štika ligy prokousali až k bronzovým medailím.

Juniorští florbalisté týmu Billy Boy převzali bronzové medaile

Bronzové medaile. Foto: M. Filip 

Taková medaile to je jistě zážitek i pro kapitána týmu Lukáše Grygara. „Je to pro mne největší úspěch v dosavadní sportovní kariéře. Zásluhu na tom mají samozřejmě trenéři, kteří nás dobře sladili a nešlo by to ani bez dobrého přístupu kluků,“ říká osmnáctiletý student Soukromé obchodní akademie v Hradci Králové, který letos maturuje. Florbalu podle svých slov věnuje prakticky několik hodin každý den v týdnu. „Dávám florbalu prakticky celý můj volný čas, v těchto dnech je to samozřejmě příprava, jako posilování nebo běhání.“

Lukáš Grygar, kapitán týmu. Foto: M. Filip 

Úspěch juniorského týmu Billy Boy Mladá Boleslav je také dobrou prezentací města, jak připomněl mladoboleslavský primátor Raduan Nwelati, který mladým sportovním hvězdám předával bronzové medaile: „Držel jsem klukům palce, protože byli v soutěži nováčkové, ale jak je vidět, oklepali se dobře. Věřím, že v příštím roce takové umístění minimálně zopakují."

Mladí florbalisté přebírají bronzové medaile. Foto: M. Filip 

Třetí místo v 1. Juniorské lize je samozřejmě dobrou vizitkou pro trenéry a vůbec všechny, kteří se starají o mládež. Město takové aktivity podporuje i finančně. „Jsme rádi, za každou aktivitu, která je ve městě pro děti a mládež,“ dodal primátor. 

Slavnostní fotografie bude pro mnohé z těchto mladých sportovců po čase jistě hezkou vzpomínkou. Foto: M. Filip 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS