Reklama
 
 


Kapsáři vyrukovali v Boleslavi s novinkou

vydáno 9. února v 15:00
 

Mladá Boleslav (fil) Kapsáři testují novinku. Ve městě se podle policie objevili „rozřezávačky“ tašek, informoval o tom mladoboleslavský policejní mluvčí Ladislav Mareš.

Kapsáři vyrukovali v Boleslavi s novinkou

Ilustrační foto M. Filip  

Ve středu kolem druhé hodiny v chodbě pošty na Komenského náměstí v Mladé Boleslavi oslovily třiaosmdesátiletého seniora dvě ženy tmavší pleti, pravděpodobně romského původu.

„Opakovaně se ho střídavě vyptávaly, přičemž jedna vždy mluvila a druhá ho obcházela z boku či zezadu. Po několika desítkách sekund odešly pryč. Při cestě na zastávku městské hromadné dopravy zjistil muž, že má rozřezanou tašku a chybí mu peněženka. Společně s ní přišel o doklady, seznam léků, drobné písemnosti a 400 korun v hotovosti,“ uvedl mladoboleslavský policejní mluvčí Ladislav Mareš. Taška přitom byla podle slov okradeného muže u přepážky na poště ještě v pořádku a jediná chvíle, kdy byl v kontaktu s dalšími osobami, byla v chodbě pošty, kde ho oslovily dvě zmíněné ženy. 

První byla podle popisu ve věku kolem třiceti let, měla černé dlouhé vlasy a na sobě tmavě šedou bundu. Druhá vypadala o něco starší asi kolem čtyřiceti let, měla rovněž černé delší vlasy, na hlavě nezjištěnou čepici a na sobě černou bundu. Obě držely v ruce nějaké složenky. Pokud jste si všimli přítomnosti těchto osob a můžete policii, pomoci obraťte se na Obvodní oddělení Mladá Boleslav II, které se tímto případem zabývá. 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
ReklamaReklama
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS