Kluci si zahrají na ligovém trávníku a zároveň se dotknou hvězd

vydáno 20. června v 14:07
 

Mladá Boleslav (fil) Fotbalový boleslavský klub přichází pro nastávající ročník Gambrinus ligy s atraktivní nabídkou pro malé fotbalisty ze všech klubů okresu, případně i z jeho nejbližšího okolí. Před každým domácím utkáním Gambrinus ligy bude na základě přihlášky vybrán jeden klub, který má registrován družstvo starších, případně mladších přípravek (ročník narození 2002 až 2005). Ten pak před začátkem ligového utkání doprovodí hráče a rozhodčí při nástupu na hrací plochu a v poločase sehraje propagační utkání na šířku poloviny hřiště.

Kluci si zahrají na ligovém trávníku a zároveň se dotknou hvězd

Ilustrační foto M. Filip  

„Fotbalové naděje a jejich doprovod budou mít samozřejmě možnost sledovat utkání Gambrinus ligy zdarma z vyhrazeného prostoru hlavního hřiště Městského stadionu,“ říká za FK Mladá Boleslav Jiří Koros. 

Zodpovědní zástupci klubů, kteří projeví zájem zúčastnit se těchto poločasových propagačních utkání a také předzápasového doprovodu nastupujících ligových týmů, můžou své přihlášky zasílat na sekretariát FK Mladá Boleslav paní Nikol Dončevové,  tel.číslo 326 211 411, e-mail nikol.doncevova@fkmb.cz

„Pro chlapce jistě bude nezapomenutelným zážitkem, když si zahrají fotbal na prvoligovém trávníku před několikatisícovou diváckou návštěvou a přijdou do přímého kontaktu s fotbalisty, hrajícími Gambrinus ligu. Věříme, že naše nabídka osloví kluby mladoboleslavského okresu, na druhou stranu se budeme snažit uspokojit všechna přihlášená družstva,“ poznamenal k chystané novince manažer komunikace Koros.

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS