Městská policie: Rušení nočního klidu a problémy s opilci

vydáno 28. července v 10:47
 

Mladá Boleslav (fil) V noci na sobotu řešili strážníci hned několik případů rušení nočního klidu. V několika případech se jednalo o rozjařené konzumenty alkoholu nebo hlasitou hudební produkci. Tak například chvíli před půl jedenáctou oznámila žena z domu číslo popisné 844 v ulici Jiráskova, že jí ruší sousedé hlasitou hudbou. Strážníci zjistili, že se jedná o skupinu dělníků z Polska.  

Městská policie: Rušení nočního klidu a problémy s opilci

Opilec na autobusovém nádraží bylo v takovém stavu, že mu strážníci přivolali sanitu. Foto: Městská policie 

Asi pět minut po půl jedenácté si stěžovala na velmi hlasitou hudbu žena z domu číslo 1065 v ulici Na Radouči, hluk vycházel z protějšího domu. Hlídka strážníků se pokusila věc s nájemníky projednat, nikdo však neotevřel, ale hudební reprodukce skončila. 

Asi půl hodiny před půlnocí obdrželi strážníci městské policie informaci, že naproti první bráně do závodů Škoda někdo spí na chodníku. Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která probudila opilého muže a nasměrovala ho směrem k domovu. 

Další stížnost na příliš hlučnou zábavu obdrželi strážníci asi čtvrthodiny po půlnoci. V ulici Palackého se nacházel hlouček lidí, kteří tu patrně něco oslavovali. Hlídka strážníků objevila na zmíněném místě skupinu sousedů, která si zpestřila večer popíjením alkoholických nápojů. Hlídka všechny seznámila se stížností a hlučná zábava bez problémů skončila. 

Kolem půl druhé ráno pak oznámila žena z Krátké ulice, že ji ruší skupina čtyř Romů v zaparkovaném voze. Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která zábavu čtyř mladíků na místě ukončila. Ti se rozešli ke svým domovům. Před čtvrtou ráno zjistili strážníci při kontrole Staroměstského náměstí a nejbližšího okolí spícího opilce ve Starofarní ulici, také jeho hlídka nasměrovala k domovu. 

Kolem půl šesté ráno měla sedět v ulici 17. listopadu naproti firmě Svana skupinka podnapilé mládeže, která nereagovala údajně na výzvy ke ztišení od ostatních obyvatel. Když dorazili strážníci na zmíněné místo, už tu nikdo nebyl. Chvíli po šesté hodině oznámila zaměstnankyně Klaudiánovy nemocnice, že na úrazové ambulanci mají problém s opilým mužem. Strážníci zjistili, že před šestou hodinou ráno přivezlo vozidlo záchranné služby na ošetření opilého muže. Ten však nechtěl nemocnici opustit, a tak byl strážníky z těchto prostor vykázán. 

Kolem čtvrt na sedm vyjížděla hlídka na autobusové nádraží, kde se měl poblíž vlakové zastávky na chodníku nacházet nějaký opilec. Muž byl v takovém stavu, že na vnější podněty nereagoval. Na místo proto přivolala hlídka vozidlo záchranné služby. Zdravotníci pak převezli opilce do Klaudiánovy nemocnice k dalším vyšetřením. 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS