Pojízdné letní kino s filmem Muži v naději zamíří i k vám

vydáno 17. srpna v 13:39
 

Mladoboleslavsko (bro) Kandidát ODS do senátu Adolf Beznoska zvolil pro letošní kampaň poměrně netradiční způsob. Do osmi vybraných měst přiváží letní kino s filmem Muži v naději. "Mám moc rád romantiku letních kin. Nikdy nevíte, jaké bude počasí a kolik lidí nakonec přijde. Tohle je způsob, jak se nenásilně představit lidem. Každého se snažím osobně přivítat, dát vizitku. Pokud má někdo zájem diskutovat, rád vysvětlím své názory a program,“ říká Adolf Beznoska.

Pojízdné letní kino s filmem Muži v naději zamíří i k vám

V Benátkách si nenechalo ujít promítání několik desítek lidí. Foto: J. Dalecký

Pojízdné kino navštívilo zatím Bakov nad Jizerou, Dobrovici, Dolní Bousov, Benátky nad Jizerou a Bělou pod Bezdězem. Kolik chodí lidí a jaké to je vidět jeden film každý večer? „Počet lidí je pro mě velkým překvapením. Pohybuje se mezi 130-200 za večer a pokud to půjde dál, tak v sobotu v Mladé Boleslavi přivítáme tisícího návštěvníka. Přiznám se, že jsem celý film neviděl ani jednou. Vždy se najde někdo, kdo se chce na něco zeptat. Z čehož mám radost, od toho tam přeci jsem." 

Dnes se Muži v naději přesunou do Mnichova Hradiště na Masarykovo náměstí, v sobotu na Staroměstské náměstí v Mladé Boleslavi a v neděli do Dolánek u Turnova. Začátek je vždy od 21 hodin. Více na www.adolfbeznoska.cz

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS