Pomozte policii zjistit totožnost neznámého návštěvníka banky! Asi si chtěl odnést peníze v kyblíku od barvy

vydáno 15. srpna v 10:16
 

Mladá Boleslav (fil) Policisté pátrají po totožnosti neznámého muže, který přišel v pátek 3. srpna asi třináct minut před jedenáctou hodinou maskován do pobočky GE Money banky na náměstí Republiky v Mladé Boleslavi. U přepážky se však nedočkal obsluhy, a tak z banky odešel s nepořízenou.

Pomozte policii zjistit totožnost neznámého návštěvníka banky! Asi si chtěl odnést peníze v kyblíku od barvy

Foto: Policie ČR  

Muž je hlavně díky svému maskování podezřelý, že připravoval loupež, která mu ale nevyšla. Kriminalisté mají řadu otázek týkající se jeho návštěvy v bance, které by mu chtěli položit. „Oblečen byl do pracovního oděvu, na rukou měl rukavice a pravděpodobně latexovou masku na tváři a na hlavě klobouček. V ruce držel plastový kyblík od barvy, mobilní telefon a žlutý papír. Když odešel z banky, zamířil křižovatkou směrem do Zahradníkovy ulice,“ uvedl mladoboleslavský policejní mluvčí David Schön. 

„Žádáme svědky, kteří mohou poskytnout informace k pohybu muže, případně vozidlu do kterého mohl nastoupit, aby kontaktovali kriminalisty na tel. čísle 974 877 426, nebo na tísňové lince 158,“ vyzval mladoboleslavský policejní mluvčí David Schön. 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS