Sanitka dostala pořádný náraz z boku

vydáno 3. července v 13:34
 

Mladá Boleslav (fil) Policisté dnes řešili v katastru města během dopoledne nehodu vozu záchranné služby s vozem značky Volkswagen. Ke srážce došlo ve tři čtvrtě na devět v křížení ulice Dukelská spolu s třídou Václava Klementa. Příčiny nehody, při které neutrpěl nikdo zranění, šetří dopravní policie.

Sanitka dostala pořádný náraz z boku

Odtstavená vozidla po nehodě. Foto: M. Filip  

Automobil jel od Bondy centra směrem do centra. „Projel jsem semafor normálně na zelenou, když jsem pak zaslechl sanitu, tak jsme už byli skoro v sobě. To už nehodě moc nezabráníte,“ řekl MBnovinám krátce po srážce řidič osobního vozu. 

Vozidlo záchranné služby jelo podle našich informací prázdné (bez pacienta) a mělo namířeno k pacientovi, který si vyžádal výjezd záchranky přes linku 158. Když pak sanitka projížděla křižovatku se zapnutým výstražným signálem, vletělo jí do dveří auto, které vyrazilo od semaforu. 

Další příčiny a zavinění jednotlivých účastníků srážky řeší dopravní policisté, kteří udělili na místě šoférovi osobního vozu pokutu ve výši 1000 korun. Dechová zkouška ukázala na místě, že ani jeden z mužů za volantem nepožil před jízdou alkohol. 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS