Únor patřil na silnicích v regionu k nejtragičtějším v historii

vydáno 5. března v 14:00
 

Mladoboleslavsko (fil) Na silnicích v regionu zemřeli čtyři lidé. Druhý měsíc letošního roku tak podle policie překonal smutnou statistiku z roku 2003, kdy při nehodách na Mladoboleslavsku zemřeli v únoru tři lidé.

Únor patřil na silnicích v regionu k nejtragičtějším v historii

Ilustrační foto M. Filip

Tragicky například skončila havárie vozidla Peugeot poblíž Mnichova Hradiště u Dobré Vody. Sedmatřicetiletý řidiči v levotočivé zatáčce vyjel s autem mimo vozovku a utrpěl velmi vážná zranění, kterým v nemocnici podlehl.

Další tragickou nehodou byla srážka dvou vozidel na rychlostní silnici poblíž sjezdu na Brandýs nad Labem – Starou Boleslav. Do vozidla Škoda Forman narazil terénní vůz a na místě zemřela devětašedesátiletá řidička i její o tři roky starší spolujezdec. Okolnosti této nehody policisté stále ještě prošetřují.

K poslední nehodě se smrtelným zraněním došlo v poslední únorový víkend, když na obchvatu Mladé Boleslavi na silnici I/38 havaroval na motocyklu devětadvacetiletý muž, který následkům srážky se značkou podlehl. 

V porovnání s předešlými lety zaznamenala policie v únoru také vyšší počet těžce i lehce zraněných. Naopak u nehod způsobených pod vlivem alkoholu došlo v únoru meziročně k menšímu počtu. Nicméně hned první březnový víkend doplnil statistiky o dvě nehody pod vlivem alkoholu. 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS