Vánoční cena Mladé Boleslavi v karate zná své vítěze

vydáno 20. listopadu v 19:37
 

Mladá Boleslav (azi) Osmnáctý ročník „Vánoční cena Mladé Boleslavi v karate“ přilákal v sobotu skoro 350 závodníků z více než čtyřiceti klubů České Republiky, Slovenska a Německa.

Vánoční cena Mladé Boleslavi v karate zná své vítěze

Ilustrační foto: : L. Mareš

Tento turnaj, který se většinou koná před republikovým šampionátem mládeže, patří k posledním ostrým prověrkám a stejně tak tomu bylo i letos. V silné konkurenci se neztratili ani domácí karatisté z pořádající TJ Auto Škoda.

Loňský úspěch zopakoval nejúspěšnější domácí Filip Vít. Dominoval nejen téměř padesátce starších žáků v disciplíně kata, ale také zvítězil i v nejpočetněji obsazené kategorii kumite žáků do 50 kg.

Zaslouženou medaili si také odnesl Martin Pech, který obhájil bronz z minulého roku. Jeho tréninkový kolega Jakub Pečenka zůstal na neoblíbeném pátém místě. Na bronzovou příčku dosáhnul i Erik Stojka v kategorii kata starších žáků.

Medaile přidaly do domácí sbírky také týmy žáků a žákyň. Chlapecký tým neměl v kategorii příliš soupeřů, a tak se předvedl pouze ve finále, kde bohužel prohrál. Dívky měly svou kategorii více obsazenou a o medaili musely tvrdě bojovat. Nakonec se jim podařilo získat bronz.

V neoficiálním hodnocení klubů obsadila domácí Auto Škoda deváté místo. Turnaje se zúčastnilo dvacet pět závodníků z domácího oddílu a mnozí z nich si zde poprvé vyzkoušeli atmosféru velkého turnaje.

 

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS