Věra Lochmanová představí své Harmonie světa barev a symbolů

vydáno 19. února v 10:56
 

Bělá pod Bezdězem (fil) Od třetího března se ve Výstavním sále Městských kulturních zařízení můžete ponořit do víru barevné relaxace. Autorka výstavy Věra Lochmanová se narodila v roce 1981 v Mladé Boleslavi. S malováním začala již v dětských letech a zůstalo jejím největším koníčkem, jak sama říká, relaxací.

Věra Lochmanová představí své Harmonie světa barev a symbolů

Městská kulturní zařízení logo. Foto: M. Filip 

Věra Lochmanová deset let navštěvovala Lidovou školu umění v Mladé Boleslavi, kde si vyzkoušela hned několik malířských stylů. V současné době používá hlavně pastel, nebo temperové barvy. Vystavovala již v Templu v Mladé Boleslavi a její práce jste mohli vidět i ve Sboru Českých bratří. Kromě malování se zabývá otázkou alternativní medicíny - léčba barvou a symbolem, čínská medicína a Feng-shui. Na toto téma vedla již několik přednášek a výtvarných pracovních dílen. 

Jak sama autorka říká, hlavním smyslem jejích obrazů je předávat dobrou náladu a šířit pozitivní energii kolem sebe. Jak se jí to vede, můžete posoudit i vy, pokud se rozhodnete navštívit Výstavní sál Městských kulturních zařízení. Vernisáž této expozice proběhne 3. března, od 16.00 hodin.

 
Sdílejte tento článek
  Reklama
 
 
Reklama | Kontakty | O nás | RSS